KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213638

nr 1221 3638

Ulf Johansson

(1912-1978), Sverige

Etsning, Gamla Stan, signerad, 1938. Motivet: 31x38

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:00:51

30/11 13:40:39 1      Vinnande bud

Ulf Johansson

Läs mer om Ulf Johansson