KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213638
nr 1221 3638
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Etsning, Gamla Stan, signerad, 1938. Motivet: 31x38
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:00:51
30/11 13:40:39
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson